/ Наша команда /
Віддана команда з великим досвідом
Команда Bohe складається з досвідчених людей, які мають великий досвід у створенні форм. Кожен учасник також має значну майстерність, дизайнерські навички та увагу до деталей. Працьовита менеджерська команда несе відповідальність за спрямування наших співробітників на ефективне виконання ваших замовлень. Завдяки активній команді, готовій обслуговувати вас, Bohe може підвищити вашу позицію на цільовому ринку.
Ву Юньху
- Засновник генеральний директор
Закінчив Університет Сучжоу і в університеті здобув спеціальність дизайну. Після закінчення навчання він приєднався до відомої японської компанії Canon Group з власними чудовими умовами. Під час роботи в Canon Group він самостійно вивчив японську мову і мав чудові здібності до продажу. У 2013 році розпочав незалежну підприємницьку кар’єру. Після двох років осадження та полірування він офіційно заснував Kunshan Bohe Precision Mold Co., Ltd. у 2015 році. У 2019 році компанію трансформували та модернізували, а Jiangsu Bohe Mold Technology Co., Ltd. було засновано в Рудуні, Наньтун.
Наша команда
З 2001 року він займається проектуванням та виробництвом прес-форм та має понад 20-річний досвід виробництва.
Чжан Буде
Заступник генерального директора
Вона цілий рік була піддана зовнішньоторговельним котируванням та експорту. Здійснює прийом та ведення переговорів з європейськими та американськими клієнтами.
Ху Ямей
Керуючий справами
Він має 20-річний досвід роботи в галузі прес-форм, а також має глибоке розуміння та виробничі здібності в налагодженні та модифікації точних форм.
Коу Ханьбін
Директор департаменту дизайну
Вона цілий рік була піддана зовнішньоторговельним котируванням та експорту. Здійснює прийом та ведення переговорів з європейськими та американськими клієнтами.
Цю Жун
Менеджер із зовнішньої торгівлі
Чим ми кращі, тим краще цвіль
Завдяки високому командному духу команда Bohe отримує сильне почуття відповідальності за виконання завдань найкращим чином. А наше позитивне та привабливе ставлення дозволяє нам створювати кращі форми та краще обслуговувати вас.