/ Технологія /
проекти Підтверджено
Досвід і тенденції ринку

У Bohe у нас є кваліфікована внутрішня команда дизайнерів, яка займається виконанням ваших потреб у налаштуванні форми. Всього ми маємо 9 дизайнерів, у тому числі 6 осіб у паровому модулі, 2 у групі побутової техніки, 8 осіб із 12-річним досвідом проектування та 25 форм на місяць.
Майстерність Народилася з Досвід і навички
Ми тісно співпрацюємо з вами шляхом професійної консультації щодо вибору потрібного матеріалу та форми. Дизайнери Bohe також оптимізують ваше бачення і роблять його доступним для вашої цільової аудиторії з бажаною продуктивністю та довговічністю. Починаючи з простого ескізу на папері, кожна форма виробляється, щоб втілити ваше бачення в життя. З нашою допомогою ми зможемо знайти дизайн, який відповідає вашим цілям, залишаючись у межах вашого бюджету.
4 безпроблемних кроки у створенні форми на замовлення
01 Подання проекту
Команда дизайнерів ретельно вивчає вашу концепцію. Досвідчені члени нашої команди дизайнерів пропонують початковий ескіз. Повідомляємо з вами деталі
02 Швидка вибірка
Bohe БЕЗКОШТОВНО створить зразок вашої форми на основі остаточного дизайну та надішле його вам. Зразок може допомогти вам прийняти рішення про будь-які зміни, перш ніж перейти до останнього кроку.
03 Масове виробництво
Після отримання авансового внеску ми приступаємо до виготовлення вашої індивідуальної форми за допомогою нашої автоматичної виробничої лінії.
04 Упаковка та доставка
Ваші готові замовлення належним чином запаковані у вашу спеціальну упаковку та доставлені вам через надійні логістичні компанії.